Zaufaj profesjonalistom! X-Media - Twój serwis komputerowy w Krakowie.


        Potrzebujesz szybkiej i skutecznej naprawy komputera? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Zaufaj naszemu doświadczeniu i ekspertyzie w dziedzinie naprawy komputerów. Od awarii sprzętu po problemy z oprogramowaniem, nasz zespół fachowców zadba o Twój komputer.

Czy Twój komputer wolno pracuje lub ma problemy z działaniem?  X-Media to miejsce, gdzie Twoje komputerowe kłopoty stają się przeszłością. Nasz wyspecjalizowany zespół pracowników zapewni Ci szybką i efektywną naprawę, abyś mógł wrócić do korzystania z komputera bez przeszkód.

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, które przywrócą Twój sprzęt do pełnej sprawności. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy, czyszczenia, modernizacji czy diagnostyki.

Sprawdź dlaczego X-Media jest liderem w serwisie komputerowym w Krakowie!"


        Kiedy chodzi o profesjonalną naprawę komputerów, X-Media wyróżnia się na tle konkurencji. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam dostarczać usługi najwyższej jakości. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, dlaczego jesteśmy preferowanym wyborem klientów w Krakowie.

Niezawodny serwis komputerowy to podstawa dla każdego właściciela sprzętu. X-Media jest tutaj, aby być Twoim zaufanym partnerem w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z komputerem. Dzięki naszej ekspertyzie i indywidualnemu podejściu do klientów, zapewniamy kompleksową opiekę i satysfakcję na najwyższym poziomie.
 Cennik:

 

WYCENA NAPRAWY ZUPEŁNIE ZA DARMO!!!

 

   
    naprawa gniazda zasilania 90-180zł
    wymiana klawiatury 20zł - 250zł 
    wymiana matrycy od 80zł
    naprawa układów zasilania od 240 zł
    naprawa układów graficznych od 300zł
    wymiana / naprawa mocowania zawiasów w laptopie od 160zł